Regulamin  Internetowego Sklepu Sukienek Komunijnych "www.sukienkomunijne.pl"I. STRONY TRANSAKCJI SPRZEDAŻY
1) Osoba fizyczna (pełnoletnia) lub osoba prawna, firma - dokonująca zakupów w Internetowym Sklepie "www.sukienkomunijne.pl" jest zwana dalej Nabywcą.
2) Spółka CSK Sp. z o.o. ul. Tomaszowska 26/1, 50-523 Wrocław - dokonująca sprzedaży produktów zawartych w Internetowym Sklepie Sukienek Komunijnych pod adresem domeny www.sukienkikomunijne.pl jest zwana dalej Sprzedawcą.

II.PRZEDMIOTY TRANSAKCJI SPRZEDAŻY
1) Przedmiotami transakcji sprzedaży są towary przedstawione na stronach Internetowego Sklepu www.sukienkomunijne.pl" w chwili składania zamówienia.
2) Ceny wszystkich produktów znajdujących się w ofercie sklepu wyrażone są w złotych polskich i są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
3) Modele sukienek komunijnych można zakupić w standardowych wymiarach lub uszyć na miarę.
4) Standardowe rozmiary sukienek komunijnych od 116cm do 140 cm wzrostu:

WYMIARY DZIECKA

Rozmiar    Talia    Klatka piersiowa    Dł. pleców    Dł. rękawa    Dł. spódnicy    Dł. całej sukienki
116           59          60                       27,5            41             73                 100
122           59          62                       28,5            43             77                 105
128           62          64                       29               46             81                 110
134           64          66                       30               48             85                 115
140           66          72                       31               51             89                 120
5) Przy rozmiarach powyżej 140 cm wzrostu cena powiększana jest o 10% wartości ceny podstawowej:
WYMIARY DZIECKA

Rozmiar    Talia    Klatka piersiowa    Dł. pleców    Dł. rękawa    Dł. spódnicy    Dł. całej sukienki
146           70         76                     32,5               53             93                 125
152           72         80                     34                  55             97                 130
158           74         84                     36                  57             99                 135

6) W przypadku niestandardowych rozmiarów (poza tabelami powyżej) Klient może uzgodnić ze Sprzedawcą szycie sukienki na miarę za dodatkową dopłatą (ok.10-20%, w zależności od modelu).
7) Istnieje możliwość uzgodnienia ze sprzedawcą wszelkiego rodzaju zmian istniejącego fasonu za dodatkową dopłatą.

III. REJESTRACJA
1) Składając zamówienie, Nabywca dokonuje rejestracji i świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.
2) Dane osobowe, które podawane są przez rejestrujących się klientów przechowywane są zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.

IV. ZAMÓWIENIE
1) Zamówienia można składać poprzez sklep internetowy pod adresem, www.sukienkikomunijne.pl .
2) Nabywca poproszony jest o podanie numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego oraz adresu e-mail, pod którymi  Sprzedawca będzie mógł potwierdzić zamówienie. Moment telefonicznego lub e-mailowego potwierdzenia złożenia zamówienia przez Sprzedawcę jest też okazją do ewentualnego skorygowania błędnie podanych danych osobowych lub błędnie dokonanego zamówienia.
3) W przypadku nie potwierdzenia zamówienia przez Nabywcę lub braku możliwości skontaktowania się z Nabywcą (nieprawidłowy numer telefonu i e-mail) w celu potwierdzenia zamówienia, złożone zamówienie zostaje anulowane w ciągu 72 godzin od jego otrzymania.
4) Z chwilą potwierdzenia zamówienia dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży towaru pomiędzy Nabywcą a Sprzedawcą.
5) CSK Sp. z o.o. wystawia dowody zakupu pod postacią paragonów lub faktur VAT zgodnie z danymi umieszczonymi przez Nabywcę w zamówieniu.

V. FORMY PŁATNOŚCI
1) Przedpłata:
- przelewem,
- kartą kredytową,
- gotówką  w siedzibie sklepu.

VI. TERMIN REALIZACJI
1) Na czas oczekiwania na przesyłkę, od momentu zamówienia, składa się m.in.: czas realizacji zamówienia przez CSK Sp. z o.o. i czas dostarczenia przesyłki.
2) Termin realizacji każdorazowo potwierdzany jest przez Sprzedawcę. Poniżej podajemy orientacyjne terminy realizacji zamówienia, liczone od momentu wpłynięcia zapłaty na konto Sprzedającego:
- 3 tygodnie – sukienki w standardowych rozmiarach do 140 cm wzrostu
- 6 tygodni – sukienki w wyższych rozmiarach  i szycie na miarę oraz zmiany w projekcie.

VII. DOSTAWA
1) W momencie wysłania paczki z magazynu Sprzedawcy klient otrzymuje informację mailem z numerem przesyłki.
2) Towar zamówiony w Internetowym Sklepie „www.sukienkomunijne.pl” dostarczamy pocztą kurierską pod adres wskazany w formularzu zamówień.
3) Koszty przesyłki pokrywa Nabywca.
4)  Odbierając towar Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu.
5) Według powyższych zasad Sprzedawca prowadzi sprzedaż tylko na terenie Polski. Warunki sprzedaży detalicznej i wysyłki towaru za granicę są każdorazowo uzgadniane indywidualnie z Nabywcą.

VIII. ZWROTY
1) Nabywca ma prawo do zwrotu zakupionego towaru bez podawania przyczyny w ciągu 10 (dziesięciu) dni od otrzymania przesyłki. Powyższe prawo nie dotyczy sukienek poza standardowymi rozmiarami: pow. 140 cm wzrostu , szytych na miarę na zamówienie Kupującego, ze zmianami w projekcie na zamówienie Kupującego.
2) Towar należy odesłać do nas firmą kurierską,bądż Pocztą Polską.
3) Wraz z towarem należy przesłać  informację o numerze konta na który przelana zostanie kwota wartości towaru.
4)  W przypadku, gdy Nabywca zażądał wystawienia faktury, pieniądze zostaną zwrócone na konto w ciągu 14 dni po otrzymaniu przez Sprzedawcę podpisanego dokumentu korekty do powyższej faktury. Korekta faktury zostanie sporządzona przez CSK Sp. z o.o. i niezwłocznie przesłana Nabywcy listem poleconym.

IX. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1) Przedstawiane w sklepie towary nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Sprzedawca zastrzega sobie prawo dokonywania zmian cen bądź niezrealizowania zamówienia.
2) Produkty prezentowane na zdjęciach mogą być nieznacznie zmieniane w realizacji ,w przypadku gdy tak zostanie to ustalone na prośbę kupującego .  W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem,aby ustalić szczegóły.
3) W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.
4)  Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.
5) Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niewypełnienie zobowiązań umowy w przypadku siły wyższej.
6) Sprzedawca nie bierze odpowiedzialności za konsekwencje wynikające ze złego użytkowania produktów zakupionych w naszym sklepie internetowym.
7) Ewentualne spory wynikłe w związku z realizacją transakcji w sklepie internetowym sprzedawcy  strony rozstrzygać będą poprzez porozumienie Stron.
8) Składając zamówienie Nabywca akceptuje powyższy regulamin.